Blogger Mobil Eklentisi Nasıl Eklenir?

12.10.15
Blogger Mobil Eklentisi Nasıl Eklenir?

Blogger Mobil Eklentisi Nasıl Eklenir? - Blogger blogspot sayfanızın mobil cihazlarda mobil tema özelliği ile ilgili birkaç ipucu paylaşacağım. Blog sitenizde Blogger teması kullanıyorsanız ve mobil cihazlarda masaüstü teması görünüyorsa bunu blog kumanda panelinden düzenleyebilirsiniz. Eğer blogunuzda özel blog teması kullanıyorsanız ve temanız mobil uyumlu ise bunu da blogunuzun kumanda panelinden kolayca düzenleyebilirsiniz.

Blogger Teması Nasıl Mobil Uyumlu Yapılır?


Blogspot sayfanızda Blogger teması kullanıyorsanız ve mobil uygulamasını aktifleştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.

1- Blogger hesabına giriş yapın ve blogunzun kumanda panelinden Tema > Mobil tema seçin'e tıklayın. Tema menüsü içerisinde hem masaüstü hem de mobil temayı görüntüleyebilirsiniz. Mobil seçeneğine tıkladığınızda iki seçenek çıkacak biri mobil tema diğeri masaüstü, burada yapmanız gereken "Evet, Mobil cihazlarda mobil tema göster" seçeneğini işaretleyerek kaydet butonuna tıklayın. Blogunuz mobil cihazlara uyumlu hala geldi.

Blogger blogspot mobil uyumluluk sorunu giderme

Mobil tema seçin menüsünden blogunuza uygun mobil temayı da seçebilirsiniz.

Blogger blogspot sitesi mobil uyumluluk sorunu giderme;

2- Yukarıda da açıkladığımız gibi blogspot sayfanızda özel blogger teması kullanıyorsanız ve temanız mobil uyumlu ise yukarıda yaptığınız işlemin tersini yarak bu sorunu giderebilirsiniz.

Blogger blogspot mobil uyumluluk sorunu giderme

Blogunuza uyun özel blogger temalarına göz atabilirsiniz.

Blogger blogspot eğitici ipuçları ve mobil uyumlu eklentiler için bizi takip etmeye devam edin. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.
Faydalı mı?
Blogger
Disqus
Yorum Ekle

1 yorum

harika bir paylaşım admin... bir de tema paylassaniz harika olur sizin html5oyunlar.blogspot.com temasi gibi...

Cevap