Blog veya Websitenizin Parasal Değerini Kontrol Edin

28.7.16
Blog ve Website Parasal Değerini Öğrenme

Blog veya Websitenizin Parasal Değerini Kontrol Edin - Blogger Eklentileri olarak bu makalede blog veya websitelerin fiyatlarını kontrol etmeyi paylaşıyoruz. Bir blog veya siteniz varsa ve parasal değerini öğrenmek istiyorsanız, http://ceksite.com/ sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bu sitede belirtilen fiyatların tahmini olduğunu ve ortalama bir fiyat belirlemenize fayda sağlaması açısından sizlere yardımcı olacaktır. Eğer bir blog veya sitenizi satmayı düşündüğünüzde bu siteden tahmini değerleri alarak bir fiyat belirleyebilirsiniz.

Blog veya Website Parasal Değeri Nasıl Öğrenilir?

Öncelikle http://ceksite.com sitesine gidin ve aşağıdaki resimdeki boş olan alanları doldurun.

Blog veya Websitenizin Parasal Değeri

Resimdeki gibi formda yer alan blog URL'si veya web sitesi URL'sini girin. Blog URL'si bloggereklentileri.blogspot.com, site URL'si domain.com olarak girin.

Blog veya Websitenizin Değerini Öğrenin

İşlem tamamlanana kadar bir süre bekleyin. Sonuçlar aşağıdaki gibi gösterilecektir.

Blog veya Websitenizin Değeri

Ve bu blogunuzun veya sitenizin fiyatı.

Eğer blogunuzu yada sitenizi satmak istiyorsanız Widget ekleyerek satış yapabilirsiniz. Bunun için http://ceksite.com sitesinde bulunan şağıdaki butonları kullanarı kullanabilirsiniz.

Blog veya Websitenizin Parasal Öğrenin

Bu makale ile blog veya web sitesi fiyat kontrolü anlatmaya çalıştık, umarım işinize yarar. Ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Güncel RP Fiyatları

Yayınlamış olduğumuz makaleye destek amaçlı olarak ve ziyaretçilerimize daha fazla yardımcı olmak adına, alt tarafta sizlerle güncel RP fiyatlarini paylaştık.

Mobil Hariç 
400 RP – 6,5 TL
840 RP – 13 TL
1780 RP – 26,5 TL
3620 RP – 53 TL
6450 RP – 85 TL
Mobil 
340 RP – 6,5 TL
650 RP – 12,5 TL
1440 RP – 25 TL
2660 RP – 46 TL
5230 RP – 85 TL
Paysafecard
300 RP – 5 TL
630 RP – 10 TL
1340 RP – 20 TL
3420 RP – 50 TL
Faydalı mı?
Blogger
Disqus
Yorum Ekle

3 yorum

Bilimsel içerikli bloglar için önerileriniz var mı? Benim bloğum astronomi üzerine. Sizlerin eklentileirnden ve bilglenrinden çok faydalandım.

Cevap

Merhaba Samanyolu Ekspresi, güzel bir konu seçmişsiniz. Tamamen özgün içerikli bilgiler paylaşmanız ve özellikle yayınlarınızı destekleyen yabancı ve türkçe kaynaklardan faydalanarak kaynak göstermeniz önemli derecede etki edecektir. Tabiki, söz konusu bilim olunca sadeliğe özen göstermelisiniz. Yani anlaşılır bir tarzınız olmalı.

Cevap

Sayfa aktif değil

Cevap