Blogger için En iyi Reklam Ağı Infolinks

Arlina Design: Blogger için En iyi Reklam Ağı Infolinks 23.8.16
Blogger Reklamları

Online olarak para kazanmak son zamanlarda bu kadar kolay olmamıştı. Şimdi bunu yapmak çok kolay ve yapmanız gereken biraz çaba göstermek. Google Adsense ile para kazanıldığını tüm blog ve site sahiplerinin bildiği reklam ağıdır. Online para kazanmak için başka güvenilir bir reklam ağının olduğunu düşündünüz mü? Artık var. Infolinks aracılığıyla sitenizden veya blogunuzdan online para kazanabilirsiniz.

Blogcuların için para kazanmak için oluşturdukları bloglara en iyi reklam ağını seçmek kafaları karıştırmaktadır. Tüm blogcuların istediği en yüksek oranda ödeme yapan bir reklam ağı ile çalışmaktır. Çünkü blogunuzun yüksek trafik ve tekil ziyaretçisi olsa bile reklam ağlarının düşük ödeme yapmalarından dolayı hayal kırıklığına neden oluyor. Son zamanlarda en popüler ve en yüksek ödeme yapan Google Adsense üyeliği kolay kabul edilmiyor. Buna alternatif olarak Infolinks reklam ağını kullanabilirsiniz.

Infolinks Reklam Çeşitliliği

Google Adsense'den sonra bloglar için en iyi reklam ağı durumunda olan Infolinks aşağıdaki özelliklere sahiptir.

1. InText Reklamları : Metin reklamları ile blogunuzdan para kazanmak Infolinks ile daha kolay duruma geldi. Infolinks farklı renk seçeneklerinin yanı sıra eş zamanlı olarak sayfalarınızın içeriğiyle alakalı blogunuzda reklam yayınlar.

Blogger Reklamları

2. InFold Reklam: InFold tekniğinin arama ve görüntüleme gibi özelliklere sahiptir. Bu reklamlar kullanıcıların dikkatini çekmeye ve teşvik etmek için ekranın üst kısmında görüntülenir.

Blogger Reklamları

3. InArticle Reklamları: Bu reklamlar geliri artırmak için çeşitli reklam biçimlerini hedef almaktadır. Tamamen içeriğinizle alakalı reklamların görüntülenmesini sağlamaktadır.

4. InScreen Reklamları: Sayfa görüntülemelerde sayfa ortasında çıkan reklamlardır. Bu reklamlar ziyaretçileri doğrudan içeriğinizle alakalı reklamlara odaklanmasını sağlamaktadır.

Blogger Reklamları

5. InTag Reklamları: Son derece özelleştirilebilir reklam birimleridir. Sayfalarınızın içeriğiyle ilgili en değerli ve önemli anahtar kelimelerin görüntülenmesini sağlar.

Blogger Reklamları

6. InFrame Reklamları: Geniş ekranlar için harika bir çözüm sunan ve blogunuzun kullanılmayan alanlarında görüntülenen reklamlardır.

Blogger Reklamları

Infolinks Reklamları Blogunuzun Hızını Etkilemez

Infolinks reklamlarını kullanarak blog hızınızın etkilenmesinden endişelenmeyin. Bu tamamen yanlış bir düşünce. Yerleşik Infolinks reklamları hiç bir şekilde blogunuzun hızını etkilemez.

Infolinks Kolay Ödeme Süreci

Infolinks ödeme işlemleri de çok kolay ama ödeme alabilmeniz için bazı politikalara uymanız gerekmektedir. Ödeme alabileceğiniz minimum miktar 50 $'dır. Ödemeler PayPal, Payoneer, WebMoney ve banka havalesi (50 $) aracılığıyla alabilirsiniz.

Yönlendirme Programı:

Infolinks şimdi tavsiyeleri ile kazancınızı artırabilir sevk programını kullanabilirsiniz. Başkalarına pankartların yanı sıra doğrudan bağlantıları da gönderebilirsiniz.

Bu yayını paylaşarak blogunuzun gelir elde etmesi için iyi bir reklam ağını seçmenize yardımcı olmak amacıyla hazırladık. Infolinks reklam ağına kaydolmak için tıklayın.

Bloglama değerlendirme ve bloglama eğitimleri hakkında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için blogğumuza abone olun. Yayınlarımızın arkadaşlarınızla ve sosyal ağ sayfalarınızda paylaşarak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler: Blogger Reklamları, En iyi Blogger Reklam Ağı, Blog için Reklam Ağları, Blog Reklam Siteleri

Yorum Gönder