Blogger Tema Koleksiyonu Birinci Serisi

24.9.18
Blogger Tema Koleksiyonu Birinci Serisi

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda Blogger Tema Koleksiyonunun birinci serisini sizlerle paylaşıyorum. Tema koleksiyonu içerisinde tümü ücretli olmak üzere 25 adet Blogger teması yer almaktadır. Ancak, bu ücretli Blogger temalarını, blog sitemizi sürekli takip eden ve abone olan ziyaretçilerimize hediye etmek için hazırladım.


Koleksiyon içerisinde bulunan temaların toplam değeri yaklaşık 2500 TL değerinde, blog takipçilerimiz daha değerli ve onlara hizmet vermek blog sitemizin zaten asıl görevi. Tema koleksiyonumuz 4 seriden oluşmakta ve aynı şekilde WordPress siteleri için de WordPress Tema Koleksiyonu oluşturuyorum.
Tema koleksiyonunda bulunan tema dosyalarını indirmek veya sahip olmak için, öncelikle blog sitemize abone olmalısınız ve yorum formunu kullanarak tema dosyasını talep etmelisiniz. Talepte bulunan blog takipçilerimize tema dosyaları belirtmiş oldukları mail adresine gönderilecektir.
Blogger tema paylaşımımız bu seriler ile sınırlı değil, daha bir çok blog temasını yine takipçilerimiz için özel olarak paylaşmaya devam edeceğim. Bayan blogcu arkadaşlar için de bir birinden kaliteli ve 1500 TL değerindeki moda ve kozmetik bloglarına değer katacak Blogger temalarını paylaşacağım.

Blogger Tema Koleksiyonu Birinci Serisi


Birbirinden farklı özelliklere ve tasarıma sahip Blogger temalarının kısa açıklamaları aşağıda paylaştım. Koleksiyonda bulunan temaların hesi orjinal Blogger temasıdır.
TEMALAR
AeroMag Blogger Teması: Modern görünümlü tasarımı ile bir çok özelliğe sahip duyarlı bir teması.
Sevita Blogger Teması: Teknoloji ve magazin blogcularının en çok tercih ettiği blog temalarından biri.
Maxxiz Blogger Teması: Çekici bir renk kombinasynu ve etkileyici profesyonel birçok özelliğe sahip bir blog teması.
Active Mag Blogger Teması: Duyarlı tasarımı ve görünümü ile gazete, dergi ve haber blogcuları için ideal bir blog teması.
Adamz Blogger Teması: Magazin blogcuları için mükemmel bir tasarıma sahip duyarlı blog teması.
Agista Blogger Teması: Haber ve kişisel blog siteleri için tasarlanmış bir blog teması.
Apriezt Blogger Teması: Bir çok özelliğe sahip kullanış ve duyarlı bir blog teması.
Avoid Blogger Teması: Her türlü web tarayıcısı ve telefon, tablet ve bilgisayar gibi tüm elektronik cihazlar ile uyumlu bir blog teması.
Axact Blogger Teması: Dergi, haber, spor, teknoloji ve oyun gibi çok amaçlı blog siteleri için tasarlanmış bir blog teması. Modern, duyarlı ve SEO uyumlu esnek bir tarz ile tasarlanmış Blogger temasıdır.
BMAG Blogger Teması: Magazin blogcuları için tasarlanmış tüm cihazlar ile uyumlu özelleştirilebilir bir blog teması.
Deco Mag Blogger Teması: Magazin blogcuları için düz renkler ile tasarlanmış modern bir blog teması.
Flat Mag Blogger Teması: Magazin ve kişisel blog temaları için tasarlanmış sade bir blog teması.
Geek Press Blogger Teması: Haber ve magazin blog siteleri için tasarlanmış duyarlı bir blog teması. Herhangi kod eklemeden kolayca düzenlenen kısa magazin haberleri için en ideal blog temalarından biri.
Genova Blogger Teması: Müthiş yönetici paneli ile bir çok benzersiz widget özellikleri sayesinde istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz bir blog teması.
Gonzo Blogger Teması: HTML5 ve CSS3 teknikleriyle kodlanmış SEO uyumlu bir blog teması.
MovieKhor Blogger Teması: Film, dizi ve video blogcuları için tasarlanmış bir blog teması.
NanoMag Blogger Teması: Magazin ve haber blog siteleri için özel olarak tasarlanmış duyarlı blog teması.
Newsly Blogger Teması: Haber, magazin ve kişisel blog siteleri için tasarlanmış düz bir stile sahip duyarlı blog teması.
Ovation Blogger Teması: Magazin, haber ve gazete blog siteleri için en verimli blog teması. Kategorilere ayrılmış etiket widget'ı ve basit düzen değiştirme özelliği ile blogcuların ihtiyaçları karşılayan fonksiyonel bir blog teması.
Rifqiy Blogger Teması: Çekici bir renk kombinasyonu ve etkileyici profesyoneller birçok özelliğe sahip blog teması.
Seo Boost Blogger Teması: Her türlü gazete, dergi, portal ve kişisel blog sitesi için özel olarak tasarlanmış bir blog teması.
Sevida Blogger Teması: Olabildiğince esnek ve kendine özgü widget özellikleri ile blogculara farklı hazmetler sunun bir blog teması.
SNews Blogger Teması: Magazin, haber ve gazete blog siteleri için en etkili blog teması. Magazin blog sitelerinin ihtiyacı olan birçok özelliğede sahip.
Syahira Blogger Teması: Duyarlı bir düzene sahip ve diğer blog temaları ile aynı özelliklere sahip, ancak görünüm olarak farklı bir tema kullanmak isteyen blogcular için önerilen bir blog teması.
Techy Blogger Teması: Haber, yazı ve kısa bilgileri takipçileri ile paylaşmak için tema arayan blogculara özel olarak tasarlanmıştır.
Blogger tema koleksiyonu paylaşımlarımız sadece bu seri için 100 adet tema ile sınırlıdır. Birbirinden değerli farklı tarzda Blogger temalarını yine bu şekilde tema koleksiyonu olarak paylaşmaya devam edeceğim. Paylaşmış olduğumuz tema koleksiyonları dışında ücretli olarak paylaşacağımız mobil uygulamalı ve bu zamana kadar paylaşılmış olan Blogger temalarından farklı ve yepyeni Blogger tema tasarımlarını da blog sitemizde paylaşacağım. Çok yakın zamanda blog sitemizde ve blog sitemize bağlı olan blog sitelerinde, blogculara daha iyi hizmet sunmak için yenilenme çalışmalarımız var. Tüm blog kullanıcıları için Adsense dışında para kazandırma çalışmalarımızda var, gelişmeleri blog sitemizden duyuracağım.
Faydalı mı?
 1. Merhabalar, harika gerçekten emeğinize sağlık. Bir öneride bulunmak isterim bu arada, kurumsal firma tanıtım siteleri tarzında da temalar üretebilirsiniz. Bu konuda ciddi açık var. Sora Template de son zamanlarda bu alana yönelmiş gibi.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet biliyorum, hatta bu konuda sizinle irtibata geçecektim. Çok güzel 10 adet kurumsal tema var ve çok kaliteli ama onlar ücreti bu konuda görüşebiliriz. Bu yayında paylaşmış olduğumuz temalara benzer şuan 500 adet daha var hepsini bu şekilde hediye olarak vericem.

   Sil
  2. Sizinle bu konuda iletişime geçicem, bugünlerde webteknonun bir benzer temasını Blogger'a uyarlıyorum o bitince iletişime geçicem sizinle.

   Sil
  3. Tabi, ne zaman isterseniz.

   Sil
  4. webtekno teması gerçekten güzel. ekstra olarak popüler sitelerin widgetlerini uyarlama konusunda da çalışma yapabilirseniz çok seviniriz.

   Sil
  5. Sıradaki çalışmaları öncelikle bir bitirelim sonra onlara da bakarız.

   Sil
 2. Disqus'tan Talep Ettiğimi Belirtip Yoruma Yazdım Ama Silinmiş Birde Buradan Yazmak İstedim Tema Talebinde Bulunmak İstiyorum.
  Email: bugraogus@gmail.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tema koleksiyonu dosyası bugraogus@gmail.com mail adresine gönderildi.

   Sil
 3. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Uygulama ve webtekno teması tasarımlarımız devam ediyor, ancak yeni tasarımlarımız ücretlidir. %100 SEO uyumlu ve hiç bir sorunu olmayan temalar..

   Sil
 4. Merhabalar,
  Uzun bir süredir mail abonenizim, mümkünse ben de temaların dosya linkini talep ediyorum.
  Mailim:
  aktas.mur4t@gmail.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tema dosyası aktas.mur4t@gmail.com mail adresine gönderildi.

   Sil
 5. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 6. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 7. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yoğunluk var ve bir kişiye yardımcı olsam herkese yardımcı olmak zorundayım.. Temaları orjinal olarak paylaştım bu nedenle hiç bir düzenleme yapmadım.

   Sil
 8. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 9. Arkadaş Tema Paketinizi Silip Atıyorum Bu Ne Saçmalık Temayı Yüklüyoruz İçinde Kod Eklentileri Yok Hadi Onuda Geçtim İnsan İçine Documentation Koyar Yani Nasıl Kurulacağına Dair. Zira Tüm Temalar Böylece Hiç Bir İşime Yaramadı Hepsi Çöp At Gitsin

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, tüm temaları istediğiniz gibi hazırlamak çok uzun bir süre. Ben temaların hiç bir kodunu değiştirmedim olduğu gibi paylaştım. Eğer temaları beğenmediyseniz bu ayrı bir konu ama temaları editleyince de beğenmiyorsunuz.

   Sil
  2. Bir çözüm öneriniz varsa buyurun söyleyin yapmaya çalışalım.

   Sil
 10. Elinize sağlık güzel paylaşım olmuş.
  adampaltasi@gmail.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tema dosyası adampaltasi@gmail.com mail adresine gönderildi.

   Sil
 11. Şimdiden teşekkürler tanitim.metin2@gmail.com

  YanıtlayınSil
 12. Abi siz çok iyisiniz bea başarılar başarılar gokhanozden@outlook.com.tr

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, tema dosyaları gokhanozden@outlook.com.tr mail adresinize gönderildi.

   Sil
 13. Çok teşekkürler, bana da gönderir misiniz?

  teleskoplar.destek@gmail.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, tema dosyaları teleskoplar.destek@gmail.com mail adresinize gönderildi.

   Sil
 14. Emeğinize sağlık. bloggzamani@gmail.com adresine atabilir misiniz?
  Teşekkürler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, tema dosyaları mail adresinize gönderildi..

   Sil
 15. mhmtoksz1@gmail.com adresine gönderebilirmisiniz

  YanıtlayınSil
 16. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 17. Merhaba. Dosyayı mehmetcobann2016@gmail.com adresine gönderebilir misiniz?

  YanıtlayınSil
 18. Merhaba, handegurbay@gmail.com adresine gönderirseniz sevinirim. 2.seri için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 19. kalplerinfeyzi@gmail.com Adresine Siteyi Gönderirmisiniz

  YanıtlayınSil
 20. glyksn@gmail.com şimdiden teşekkür ederim

  YanıtlayınSil
 21. Çok aradım ancak bayanlar için sade ve etkileyici temalar maalesef yok. İşgi alanı örgü ve benzeri hobi olan bayanların kullanabileceği temalara ihtiyaç var. İnşallah bu açığa yönelirsiniz.

  YanıtlayınSil
 22. şimdiden teşekkürler
  powerose@gmail.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, birinci seri de bulunan tüm blog temaları ikinci seri içerisinde yer almaktadır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 23. ismailkara.abc@gmail.com

  teşekkür ederim şimdiden.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, birinci seri de bulunan tüm blog temaları ikinci seri içerisinde yer almaktadır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 24. Merhaba paylaşım için teşekkürler.
  Tema dosyalarını hasgun@mail.com adresine gönderir misiniz?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, birinci seri de bulunan tüm blog temaları ikinci seri içerisinde yer almaktadır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 25. Merhaba paylaşım için teşekkürler.
  Tema dosyalarını hasgun@mail.com adresine gönderir misiniz?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, birinci seri de bulunan tüm blog temaları ikinci seri içerisinde yer almaktadır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 26. hkapici@gmail.com
  Teşekkür ederim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, ikinci seri içerisinde birici seride bulunan tüm temalar yer almakta, ikinci seri mail adresinize gönderilmiştir. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

   Sil
 27. burak.d58@hotmail.com gönderim sağlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, birinci seri ikinci seri içerisinde bulunmakta.

   Sil
 28. Yanıtlar
  1. Merhaba
   Tema dosyaları mail adresinize gönderilmiştir. Talep ettiğiniz birinci seride bulunan temalar, ikinci seri içerisinde yer almakta.

   Sil
 29. Arşivi atabilir misiniz . luwexigo@gmail.com

  YanıtlayınSil
 30. tahaerakay@yandex.com.tr

  Arşive bende sahip olabilir miyim acaba?

  YanıtlayınSil
 31. Ben de istiyorum lütfen 🙃
  Bihinmehen@gmail.com

  YanıtlayınSil