Blogger Tema Koleksiyonu İkinci Serisi

28.9.18
Blogger Temaları

Merhaba arkadaşlar, bir önceki yazımızda Blogger tema koleksiyonunun birinci serisini yayınlamıştım. Blog sitemizi takip eden tüm blogcu arkadaşlarıma 25 adet blog temasını hediye ettim. Blogger tema koleksiyonunu seri olarak yayınlayacağımı söylemiştim. Ancak, tema koleksiyonu hazırlama ve düzenleme işlemlerinin uzun sürmesi nedeniyle, bu yazımızda 476 adet Blogger temasını ikinci serimiz olan bu yazımızda paylaşmaya karar verdim.

Blogger Tema Koleksiyonu İkinci Serisi içerisinde birbirinden farklı 476 adet Blogger teması bulunmakta ve 476 adet temanın tümü ücretli blog temasıdır. Temaların tümü orjinal dilde ve temalarda hiçbir şekilde düzenleme işlemi yapılmamıştır. Tema kod kaynaklarının tümü açık ve istediğiniz gibi tema kodlarını düzenleyebilirsiniz.

Blogger Tema Koleksiyonu (476 Adet Blogger Teması)

Tema kolaksiyonu içerisinde bulunan temalar ThemeForest ve Sora Templates gibi bir çok web sitesinde bulunan ücretli Blogger temalarıdır.

Tema koleksiyonunda bulunan tema dosyalarını indirmek veya sahip olmak için, öncelikle blog sitemize abone olmalısınız ve yorum formunu kullanarak tema dosyasını talep etmelisiniz. Tema dosyalarını, talepte bulunan blog takipçilerimizin belirtmiş oldukları mail adresine gönderilecektir.

Tema kurulumu ve kodları ile ilgili sorularınızı yorum formu üzerinden bize iletebilirsiniz. Lütfen kurulum ve kodlar ile ilgili sorularınız için iletişim formunu kullanmayınız. Yorum formu üzerinden sorulan sorulara yardımcı olabilecek arkadaşlarda destek verebilir.

Blogger Tema Koleksiyonu Birinci Serisi

NewsPlus - Haber ve Magazin WordPress Teması

Faydalı mı?

Yorum Gönderme