Cepmax Uygulaması Nedir ve Sponsor Kodu Nasıl Alınır?

3.9.18
Cepmax Görevleri ve Cepmax ile Para Kazanma

Cepmax mobil uygulama, 15.08.2018 tarihinde başlatılmış olan bir reklam platformudur. Cepmax uygulamasına üye olmak ve para kazanmak için herhangi bir ödeme veya yatırım yapmanıza gerek yoktur.

Cepmax uygulaması, içinde bir fikir olan, büyük uğraşlar verilerek hazırlanmış, farklı ve heyecan vereci bir platforma sahip "Telefon Uygulaması"dır. Sürekli güncelenen bu platform, hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişiler bir fırsat sunuyor.


Cepmax hedefi: Türkiye ile başlayıp, tüm dünyaya Cepmax uygulamasını yayarak, reklamcılık sektöründe lider konuma yükselmek. Cepmax uygulaması ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı olarak inceleyelim.

Cepmax Nedir?

Cepmax mobil uygulama, bir reklam platformudur. Anlaşması olan Google (AdSense) ve diğer reklam şirketleri sunmuş olduğu reklamların uygulama üzerinde görüntülenmesi sonucunda belirli bir miktarda ücret öder.

Cepmax uygulaması ile hem eğlence hem de kazanç elde edilen bir platformdur. Aylık olarak belirli miktarda yüksek kazanç elde edebilir ve kendi ekibinizi kurarak kariyer seviyelerine ulaşarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Burada iş size kalmış, çünkü Cepmax platformu sonsuz bir evren niteliği taşımaktadır. Her üye kendi potansiyeline göre yüksek kazanç limitlerine ulaşabilir ve geleceğini kontrol edebilir. Cepmax 5 yıllık yol haritası ile uzun yıllar üyelerine hizmet edeceğini her koşulda taahhüt etmektedir.

Uygulamaya olan kişiler telefon (android ve ios ) uygulamasına girip gönderilen reklamları izleyerek kazanç sağlar. Sizin de bir tutkunuz, nakit sıkıntınız, zaman sıkıntınız ve ek gelir probleminiz varsa Cepmax tam da aradığınız bir kazanç sağlama uygulamasıdır. Özellikle öğrenciler, ev hanımları ve diğer telefon kullanıcılarının her ay düzenli para kazanmasını sağlıyor. Hem öğrenin hem para kazanın!

Cepmax Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Cepmax uygulamasını kullanabilmek için Öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Aşağıdaki butona tıklayın ve uygulamayı Google Play'den telefonunuza indirin.

İndir

Uygulamayı açın üye ol butonuna tıklayın. Uygulamada yer alacak bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. Üyeliğinizi devam ettirmek için aşağıdaki sponsor numarasını ekleyin ve devam.

Cepmax Sponsor Kodu: 72590090928

Son aşama olarak cep telefonunuza veya belirtmiş olduğunuz telefon numarasına rakamlardan oluşan 4 (dört) haneli aktivasyon kodu gelecektir. Aktivasyon kodunuzu da doğruladıktan sonra üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

Cepmax Uygulama İçerikleri

 • Görevler
 • Burçlar
 • İlanlar
 • Sağlık
 • Maç Sonuçları
 • Sosyal Medya İçerikleri
 • Fatura Ödeme Merkezi
 • Uçak ve Otobüs bileti Satın alma
 • Kadınlar için özel platform
 • Erkekler için özel platform

Cepmax Günlük Görevler

Her gün uygulamaya giriş yaptığınızda, size günlük olarak 24 adet görev verilecektir. Göreviniz uygulama içerisinde gösterilecek olan reklamlardır. Bu reklamları kapatmadan başarılı bir şekilde izlemelisiniz. Reklam süresi bittiğinde reklamı kapatabilirsiniz. Her görev içerisinde 3 (üç) adet reklam bulunmakta, görevleriniz genel kültür ve sosyal içeriklerden oluşan soru-cevap veya makale şeklinde içeriklerdir. Cepmax ile para kazanırken hem eğlenceli vakit geçireceksiniz hem yeni bilgiler öğreneceksiniz.

Cepmax Kazanç Sistemi

Uygulama içerisinde bulunan her görev ayrı ayrı ücretlendirilmekte. Görevlerinizin tamamlanma ücretini ve görev içerisinde kaç adet rekam bulunduğunu her görevin alt bilgi çubuğunda görebilirsiniz. Başlangıç olarak Cepmax sistemi her görev için 15 kuruş ödemektedir. Sistem üzerinde günlük olarak 24 görev ile kazanacağınız para 3.6 TL’dir. 30 günde tüm görevleri tamamladığınızda 108 TL net gelir elde edebileceksiniz.

Cepmax Sponsor Kazancı Nedir?

Kendi ekibinizi oluşturun. Bu sistemden 10 derinliğe kadar kazanç elde edebilirsiniz. Ekibinize alacağınız kişi sayısında herhangi bir sınır yoktur. Ekibinizde ne kadar çok kişi olursa o kadar çok para kazanırsınız. İşte ayrıntılar;

 • Ekibinizdeki her kişiden aylık 7.2 TL,
 • 10 kişilik ekip aylık kazancınız: 72 TL,
 • 100 kişilik ekip aylık kazancınız: 720 TL,
 • 500 kişilik ekip aylık kazancınız: 3.600 TL,
 • 1000 kişilik ekip aylık kazancınız: 7.200 TL kazanırsınız.

Cepmax Kariyer Kazancı Nedir?

Cepmax ile 10 derinlik sınırı olmadan da ekibinizin toplam kazancı üzerinden gelir elde edebilirsiniz. Kariyer seviyenize göre sistemden kazanç oranınız otomatik olarak belirlenecektir. Örneğin 5000 kişilik ekip cironuz 540.000 TL olur sizin Jüpiter kariyeriniz de %8 ise siz o ay 43.200 TL kazanırsınız. Kariyer seviyeniz ne kadar artarsa kazancınız da o kadar artacaktır. Tabiki bu seviyeye gelmek emek ister.

Cepmax Kariyerleri ve Kariyer Planlaması
KariyerlerEkip SayısıŞartlarEkip Reklam Kazancı
Merkür10--
Venüs1001. Kariyer (1)-
Dünya5001. Kariyer (2)
2. Kariyer (1)
%2
Mars25001. Kariyer (2)
2. Kariyer (1)
3. Kariyer (1)
%5
Jüpiter50001. Kariyer (2)
2. Kariyer (1)
3. Kariyer (1)
4. Kariyer (1)
%8
Satürn100001. Kariyer (2)
2. Kariyer (1)
3. Kariyer (1)
4. Kariyer (1)
5. Kariyer (1)
%11
Üranüs250001. Kariyer (2)
2. Kariyer (1)
3. Kariyer (1)
4. Kariyer (1)
5. Kariyer (1)
6. Kariyer (1)
%14
Neptün500001. Kariyer (2)
2. Kariyer (1)
3. Kariyer (1)
4. Kariyer (1)
5. Kariyer (1)
6. Kariyer (1)
7. Kariyer (1)
%17
Plüton2500001. Kariyer (2)
2. Kariyer (1)
3. Kariyer (1)
4. Kariyer (1)
5. Kariyer (1)
6. Kariyer (1)
7. Kariyer (1)
8. Kariyer (1)
%20
Güneş5000001. Kariyer (2)
2. Kariyer (1)
3. Kariyer (1)
4. Kariyer (1)
5. Kariyer (1)
6. Kariyer (1)
7. Kariyer (1)
8. Kariyer (1)
9. Kariyer (1)
%23

Cepmax'a baktığınızda klasik bir network sistemi gibi görünüyor ama her şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Network sisteminde ilerlerken inanılmaz zorluklarla karşılaşıyorsunuz hatta uykularımızın kaçtığı ve günlerce işe uykusuz gettiğiniz zamanlar olur. Fakat önemli olan bu yola devam edip etmediğimizdi her zaman. Yola devam ederseniz ve çevreniz de destek olursa işi başarıyorsunuz. Tabiki bazı radikal fikirleri değiştirmek bazen çok zor olacaktır. Ancak, gelişen Türkiye sistemini klasik network sisteminden uzaklaştırmak bizim için ilk adım olacak. Baktığınız zaman henüz açılmadan bir çok şeyi değiştirmeyi Cepmax ile başardık. Hedefimiz üyelerimizin para ödemeden ve mutlu olabileceği bir işi yapmaları ve bu sistemde ilerlemeleri. Klasik network sisteminde oluşturduğunuz ekipler sorumsuz yöneticiler yüzünden yok olmakta. Cepmax bunu bir nebze olsun düzeltmeyi başardı. Ekip her zaman önemlidir ve önemli olan da onları emeklerinin karşılığını vererek mutlu edebilmektir. Cepmax sadece reklam izleyerek para kazanılan bir platform olarak oluşturulmadı ve bunu yol haritamızda yapacaklarımıza bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cepmax Yol Haritası

Cepmax, planlı bir şekilde ilerlemektedir. Yol haritamızda paylaşacağımız her yeniliği uygulamayı kendine hedefi haline getirmektedir. Değerli üyelerimiz ile birlikte her adımı paylaşacak ve başarmanın mutluluğunu yaşayacağız.

 • Cepmax Yayın Vakti: Cepmax yayın hayatına 15 Ağustosta başladı.
 • Cepmax Back Office: Cepmax Back Office sistemini 20 Ağustosta hayata geçirdi.
 • Cepmax İlk Ödeme: Sistem, ilk ödemesini 30 Ağustosta yapıldı ve her ayın 30'unda ödeme talep edilebilecek.
 • Cepmax IOS Uygulaması: Android ile başlayan serüven 3 Eylülde IOS ile devam edecektir.
 • Cepmax Somut Reklam Anlaşmaları: Özel olarak kurulacak olan reklam ağı ile üyelerimize Cepmax adına reklam anlaşmaları yapabilecek ve daha fazla kazanç elde edeceksiniz.
 • Cepmax Bilet Sistemleri: Uçak ve Otobüs bileti satabilecek ve karlı komisyon fırsatını yakalama imkanı olacak.
 • Cepmax E-Ticaret Sistemi: Daha önce yapılmamış olanları hayata geçirerek, Cepmax E-ticaret Network Sistemini kurulacak. Cepmax ekip üyelerinizi aynı şekilde otomatik olarak yeni sisteme taşıyabileceksiniz.
 • Cepmax Özel Konser Etkinliği: Cepmax’ın sponsor olacağı özel konser etkinlikleri olacaktır.
 • Cepmax Evrim Süreci: Cepmax reklam ağı, tüm dünya üzerinde faaliyete geçecek ve herhangi bir reklam ajansına ihtiyaç kalmayacaktır.

Son Söz; Yenilikçi bir düşünce sistemine sahipseniz, Cepmax sistemi tam da aradığınız yer. Girişimci ve yenilikçi olduğunuz sürece bu sistemde hızlı bir şekilde ilerlemeye devam edecektir. Bunun adı tecrübedir ve tecrübenin sonu asla yoktur.
Bu makale faydalı mı?

Kategori İçerikleri

Blogger
Disqus
Yorum Ekle

2 yorum

Ben mi yanlış anladım yoksa cepmax adsense tarzı bir şey mi cikaracam

Cevap

Hayır Adsense tarzı bir platform değil. Network kazanç sistemine benzer bir sistem, fakat burada herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yok. Uygulamayı Google Play'den indirin ve paylaşmış olduğum sponsor kodu ile üye olun üyelik de ücretsiz. Ve kendi sponsor numaranız ile çevrenizi ve blog takipçilerinizi ekibinize dahil edebilirsiniz ekibinizde yer alan her üyeden aylık 7.2 tl kazanç sağlarsınız. Yani ne kadar çok ekip üyesi o kadar çok para.

Cevap