Yasal Uyarı

Blogger Eklentileri Yasal Uyarı

Blog hakkında daha fazla bilgi talep etmek veya blogun reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, e-posta ile bize ulaşın bloggergruplari@gmail.com

Blogger Eklentileri için Sorumluluk Reddi

Bu blogda yayınlanan tüm bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Blogger Eklentileri (bloggereklentileri.blogspot.com) bu bilgilerin tamlığı, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu blog sitesinde (bloggereklentileri.blogspot.com) paylaşılan bilgilerden doğacak her türlü risk tamamen size aittir. Blogger Eklentileri (bloggereklentileri.blogspot.com) ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve / veya zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Blog sitemizden, bu tür harici sitelere bağlantıları takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Biz blog siteleri için yararlı ve etik blog / web sitelerine kaliteli bağlantı verilmektedir. Bu blog / web sitelerinin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir. Diğer blog / web sitelerine bu bağlantıları vererek bu blog / web sitelerde bulunan içerikler öneri anlamına gelmez, çünkü blog / web sitesi sahipleri içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya yayından kaldırabilir.

Blog sitemizin yayına başladığı tarihte kontrolümüz dışında olan diğer blog / web sitelerinin farklı gizlilik politikaları ve kullanım koşullarının olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işlem yapmadan yada bilgi sahibi olmadan önce bu blog / web sitelerinin Hizmet Şartları, Gizlilik Politikaları ve Kullanım Koşulları hakkında bilgileri kontrol ettiğinizden emin olun.

Blogger Eklentileri Kullanım Koşulları

Blog sitemizi kullanarak belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

Blogger Eklentileri Güncelleme

Blog sitemizin güncellenmesi durumunda yapılan değişiklikler hakkında bilgiler burada ilan edilecektir.